آنجا که سایه ها میخندند

اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند! اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست! اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می خواهد

توصیه به پدر و مادرهایی که فرزند دختر دارند

اگر از اون دسته از پدر و مادر هایی هستید که کلا ارتباط دختر و پسرو ممنوع میدونید این مطلب میتونه بهتون کمک کنه میدونید این مثله اینه که به خاطره ترس از خطر تصادف مانع رفتره دخترتون به خیابون بشین که  این غیره ممکنه پس بهتره آموزشه رد شدن از خیابونو بهش بدید تا اینکه مانع رد شدنش از خیابون بشید . . .


 

 

  تجربه نشون داده هرچندهم شدت کنترل شدن دختر توسط پدر و مادر شدید باشه بازهم دختر خانوم موفق به پیدا کردنه دوست پسر میشه و حتی در تجربه اولش انقدر حرفه ای عمل میکنه که هیچ بویی از رابطش نمیبرید و دقیقا زمانی که فکر میکنید دختر شما سره کلاسو درس و دانشگاهشه با آقاپسر تشریف برده دردر  تا اینجاش زیاد بد نیست اون قسمتش بده که گیره یه پسر بیفته که یکمم خورده شیشه داره , ترس دختر از بیان رابطش و عدم آموزش از طرف خانواده    دخترو در معرض سوءاستفده از جانب پسر قرار میده . . . .

   پس بهتره از دخترتون بخاین اگه درگیره یه رابطه عشقی شد حتما شمارو در جریان بزاره این باعث میشه که این رابطه تحته کنترل شما باشه البته این برخورده شما نباید به شکلی باشه که باعث بشه دوس پسر برای دختره شما یه چیزه کاملا عادی بشه و مشکل تعدد دوست پسر پیش بیاد . . . .

نویسنده : مرتضی میثمیان : ٩:٤٦ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ٢٩ اردیبهشت ۱۳۸٩
Comments نظرات () لینک دائم