به ازای تولد هر 100 دختر ، 105 پسر در کشور ما متولد می شوند

 

کارشناس اول:
اصولا اگر این رابطه به صورت برعکس بود و چهار پنج تایی دختر بیشتر به دنیا می اومد ، مشکل خاصی نبود ، می شد از یکی دو تا پسران درخواست کرد که اقدام به فداکاری کنند و تجدید فراش مجدد کنند!!


کارشناس دوم:
من یک پیشنهاد خوب به ذهنم رسیده است ، می توانیم قانونی در کشور تصویب کنیم که پسرها برای مسافرت های هوایی فقط توپولف سوار شوند ، در این صورت در عرض چند ماه مشکلمان حل می شود.


کارشناس سوم:
اصلا راه حل معقولی نیست ، با این وضعیت توپولوف ها شاید با تصویب چنین قانونی در عرض چند ماه با کمبود پسر مواجه شویم!


کارشناس چهارم:

چه طوره الکی تو روزنامه ها شایع کنیم که توی ژاپن کار هست ، بعد وقتی که پسرها رفتند اونجا ، قانون بزاریم ورود مجردها به کشور ممنوع است ، این طوری مشکلمون در داخل حل میشه و اون جوون مجرد هم چون تو کشور ژاپن است ، مشکل دولت ژاپنه که براش همسر پیدا کنه!


کارشناس سوم:
نه ! این راه حل هم چندان منطقی نیست ، با وجود این همه بیکار احتمال داره با ایجاد شایعه در مورد وجود کار در ژاپن همه جوونا برن اونجا و هیچ پسر جوونی این جا نمونه!


کارشناس چهارم:
چی چی رو شاید همه جوونا برن اونجا همه که بیکار نیستند
.


کارشناس اول :
آقایون با هم جروبحث نکنید ، به نظر من بهتره شرایط ازدواج رو سخت تر کنیم که خود به خود پنج تا از پسرها از ازدواج کردن منصرف بشن. مثلا قیمت مسکن و اجاره خونه ها رو بالا ببریم ، وام مسکن رو با شرایط سخت پرداخت کنیم و مبلغ خیلی کم وام ازدواج بدیم


کارشناس دوم:
نه این راه حل خوبی نیست ، حیف نیست اخلاق ساده زیستانه مردمونمون رو به سمت تجمل گرایی ببریم ، شاید با این جور اعمال و سخت کردن ازدواج نه تنها پنج تا ، بلکه 95 تاشون پشیمون میشن


کارشناس چهارم:
یافتم ، یافتم ، یه فکر خوب به ذهنم رسید ، دیگه مشکلاتمون حل شد!


کارشناس اول و دوم و سوم (با همدیگر) :
راه حلت را بگو!


کارشناس چهارم:

بریم از کشور چین دختر وارد کنیم ،
( صدای سوت و کف و هلهله )


کارشناس اول و دوم و سوم ( با همدیگر )
بابا تو دیگه کی هستی! دمت گرم ! عجب فکر بکری! بهترین راه حل همینه!!! نیشخند

/ 0 نظر / 11 بازدید