طالع بینی ماه اسد(مرداد)

 

 

اسد، پنجمین ماه از ماههای طالع بینی می باشد. غیر ممکن است که دل کسی برای آنها تنگ شود چرا که متولدین این ماه در وسط صحنه بودن را بسیار دوست دارند . تحت تاثیر قرار دادن دیگران شغل شماره ی یک آنها به شمار می رود ووقتی شما درگیر جذابیت شخصی آنها می شوید تازه می فهمید که این کار آنچنان سخت هم به شمار نمی رود. متولدین اسد انسانهای بسیار با انگیزه هستند و انگیزه بالای آنها در رسیدن به اهداف باعث می شود تا از پس هر کاری برآیند. این اصل که این تیپ افراد، انسانهایی خلاق هستند باعث می شوند تا تلاشها و کوششهایشان هم برای خودشان و هم برای دیگران یک تفریح به شمار آید دیدن یک متولد ماه اسد بر روی صحنه و یا در هالی وود بسیار معمول است،چرا که این افراد هرگز از در معرض توجه دیگران بودن خجالت زده نمی شوند. آنها به طور شگفت انگیزی در زمینه های دراماتیک با استعداد می باشند. خونگرمی و شادی ای که از این افراد می جوشد آنها را به انسانهایی جذاب مبدل ساخته است. آنها واقعاً خرسندی را دوست دارند.

سمبل این ماه شیر می باشد، و در واقع سلطان (یا ملکه ی) جنگل بهترین سمبلی است که می توانست برای متولدین این ماه انتخاب شود چرا که آنها خود را فرمانروای دینایشان (و در نتیجه دنیای دیگران) می دانند. متولدین این ماه همچون شیر باغیرت و قدرتمند می باشند و همین حس قدرت است که به آنها امکان می دهد تا همه ی کارهایشان را انجام دهند.

داشتن یکی از آنها در تیمتان چیز خوبیست چون آنها بسیار مشتاقند که کارهایشان را به پایان برسانند و کامل کنند.

ازآنجا که متولدین ماه اسد به طور طبیعی رهبرانی موفق هستند قرار دادن آنهادر پست های تصمیم گیری نیز خوب است. خصیصه ی بارزی که مختص متولدین این ماه است این است که شیرها بر نظراتشان پافشاری می کنند و راه خودشان را می روند. معنی این حرف آن است که کارهایشان به خوبی برنامه ریزی شده است و البته توانایی خاصی هم در با انگیزه ساختن دیگران دارند.

الهه ی ماه اسد خورشید، مرکز دنیای آفرینش و تامین کننده ی انرژی مورد نیاز برای وجود داشتن ما می باشد و به جهات بسیار زیادی متولدین این ماه نیز خود را مرکز جهان و موجودی بسیار واجب برای وجود هستی می دانند. متولدین این ماه اجتماعی، با اعتماد به نفس و دارای میل عجیبی به زندگی هستند. چی می شد اگر عالم بر محور متولدین این ماه می گردید؟ شادی متولدین اسد نامحدود است و به همراه آن ایشان دارای برخوردی خوب و قدرت تصمیم گیری موفقی هستند. این مسئله ممکن است باعث ایجاد غرور و یا حتی حس رئیس بودن را در این افراد بوجود آورد ولی خود آنها می گویند، هرگز! و در عین حال به همان روش خود ادامه می دهند. جدای از ظاهر افرادی که در این ماه متولد می شوند می توان بر روی شرافت و جلال آنها حساب کرد. آنها همچنین در تصمیماتشان قاطع، باشکوه و به طور شگفت انگیزی رمانتیک هستند.

عنصر مربوط به اسد، آتش است. هر چیزی که در مورد شخصیت شیر است، داغ ،داغ ، داغ می باشد. متولدین این ماه نترس و قوی هستند و به همین دلیل است که شیرها همیشه خودشان اول می روند و سپس به دیگران می گویند که دنبالشان راه بیافتند.

این شجاعت متولدین این ماه است که باعث می شود تا آنها متولدین سایر ماه ها را کنار بزنند و به پیش بروند. اگر به کسی که مسئولیتی را به عهده گیرد نیاز دارید با یکی از متولدین این ماه تماس بگیرید و البته هر چه پروژه بزرگتر باشد برای آنها بهتر است چرا که ایشان بیشتر دوست دارند کارهای بزرگ را انجام دهند. این تیپ افراد بسیار خونگرم هستند و می خواهند که دیگران نیز همیشه شاد باشند. خوب هر چه باشد این قلمرو آنهاست و اگر همه در این قلمرو شاد باشندآنگاه صلح در قلمرو آنها حاکم خواهد بود. فراتر از این، آنکه بزرگترین استعداد ذاتی متولد ماه اسد، پویا بودن، به فکر آینده بودن و اعتماد به نفس داشتن می باشد.این خصایل مطمئناً باعث جلب توجه دیگران خواهد شد وباعث می شود تا هم دوستان و هم عاشقان آنها همواره به دنبالشان باشند. دلربایی متولدین این ماه به سمت همه گسترده می شود حتی به کودکانی که آنها دوستشان دارند. بله، اصل جذاب و شاد بودن مهمترین چیز در نزد متولدین این ماه می باشد و در کنار همه ی اینها باید گفت که افراد متولد شده در این ماه بسیار پول خرج می کنند. آنها نمی توانند یک صندلی نامناسب را تحمل کنند همچنین از امتحان کردن شانش و بختشان بر سر میز نیز لذت می برند پس انتظار داشته باشید که بتوانید آنها را در لاس و گاس ببینید. در هنگام بازی آنها بهترینند. متولدین این ماه از بازی و تفریح چه بیرون از ساختمان و چه داخل ساختمانی (به خصوص اگر گروهی باشد) لذت می برند پس انتظار داشته باشید که آنها را در هنگام بازی سافت بال،هاکی یا ورق بازی ببینید. آنها همچنین یک استعداد طبیعی در ژیمناستیک دارند، که می توانند به واسطه ی آن کارهایشان را به یک جمعیت نیز نشان دهند. وقتی نور کم است شیر حقیقی به صحنه می آید چرا که این حیوان عظیم الجثه 90% تفریح و 100% رمانتیک است. عاشقی که متولد اسد باشد از خود گذشته،خلاق و تقریباً برخورد با آن بسیار سخت است. از آنجائیکه متولدین اسد حکمران قلب و کمر هستند. آن دسته از متولدین این ماه که هیجانات و شادی های بسیار بالایی دارند می بایست یک نفس عمیق بکشند و کمی آهسته تر به حرکتشان ادامه دهند. در ضمن می توانید مطمئن باشید که خانه این افراد پر از رنگ بنفش و طلائی خواهد بود. توانایی برجسته ی متولدین این ماه خلاقیت، عیده آل گرائی و قدرت رهبریشان می باشد. آنها در انگیزه هم هیچ کمبودی ندارند. پس اغلب در کارهایشان موفق می شوند و همچنین در حین انجام کار نیز لذت می برند. صداقت و خونگرمیشان تضمین می کند که دیگران نیز از همراهی آنها لذت خواهند برد.


/ 2 نظر / 20 بازدید

تو که از اول تا اخر داشتی نکته های مثبت برج اسد رو می گفتی.بابا من خودم اخر طالع بینی واین جور حرف هام. بااین که خودم یه مردادی اصیلم.اما باید قبول کنی که نکات منفی هم زیاد دارند مثل:تکبر -خود بسندی-غرور بیجا -خود نمایی وهمین طور در بعضی از کتب ستاره شناسی قدیم امده بی صفتی از جمله خصوصیات منفی روح متولد مرداد است. البته خدای نکرده جسارت به شخص شما نباشه[خرخون]